Серво Разрезатель GT-5 якета джолан обвивка на кабел от оптични влакна

Серво Разрезатель GT-5 якета джолан обвивка на кабел от оптични влакна

7 %

BGN 64.00

BGN 68.74

Ново

Налично за поръчка


Серво Разрезатель GT-5 якета джолан обвивка на кабел от оптични влакна

Номер На Модела: GT-5
is_customized: Yes

Добавки за продукти

Електрод KELUSHI прът IFS-10 IFS-15 IFS-15H Южна Корея е внесъл материал Connaught fiber заваряване електроди оправя Ново
10 бр./лот SW433-TH32 433 Mhz медна пружина антена за безжичен интернет на радиочестотния модул Ново Намалена цена
10 бр./лот SW433-TH32 433 Mhz медна пружина антена за безжичен интернет на радиочестотния модул

10 бр / лот SW433TH32 433 Mhz пружина антена за безжичен интернет на радиочестотния модул10шт SW433TH32 433 Mhz медна пру

BGN 7.00 8.80
LODFIBER за LSI MegaRAID вътрешен ниска SATA / SAS 9240-8и 6 gb/s PCI-Express 2.0 RAID продължение Ново
LODFIBER за LSI MegaRAID вътрешен ниска SATA / SAS 9240-8и 6 gb/s PCI-Express 2.0 RAID продължение

Контролер за въвеждане на LSI Mega RAID SATA+SAS са предназначени за предоставяне на възможности HW RAID неконвенци

BGN 128.00
Fiber клъстер/Свободна тръба/кабелна обвивка Slitter оптичен инструмент серво (лъчева тръба) loose tube стриптизьорка Ново Намалена цена
1 чифт HTB-1100S оптични медия конвертор 25 км SC 10/100 Mbps RJ45 единична режим влакна двойна fiber SC интерфейс Ново Намалена цена
1 чифт HTB-1100S оптични медия конвертор 25 км SC 10/100 Mbps RJ45 единична режим влакна двойна fiber SC интерфейс

Техническа Информация : 1 оперативните стандарти : IEEE802 3z / AB, 1000 BaseT 1000 BaseSX / LX2 температура на околната ср

BGN 33.00 34.88
SC конектор gigabit 5 км DDM BIDI mini gbic sfp модул 1.25 G Otdr оптичен предавател модул за mikrotik cisco съвместим Ново
SC конектор gigabit 5 км DDM BIDI mini gbic sfp модул 1.25 G Otdr оптичен предавател модул за mikrotik cisco съвместим

SC connector gigabit 3 mini gbic sfp module 1.25 G optical tranceiver module Забележка : моля, оставете ни съобщение за това, коя марка е съ

BGN 33.58
5 бр./лот SW433-XP1M мъжки SMA корона 433 Mhz Антивибрационна издънка антена с 1 м кабел за безжичен модул Ново Намалена цена
5 бр./лот SW433-XP1M мъжки SMA корона 433 Mhz Антивибрационна издънка антена с 1 м кабел за безжичен модул

5 бр. / лот SW433XP1 M мъжки SMA корона 433 Mhz Антивибрационна издънка антена с 1 м кабел за безжичен модулSW433XP1 Mтов

BGN 18.00 21.60
PMNN4001C DC7. 5V 600mAh Ni-Cd батерия за Motorola GP68 GP63 GP688 Ново
PMNN4001C DC7. 5V 600mAh Ni-Cd батерия за Motorola GP68 GP63 GP688

98 / брUSB кабел за програмиране на CD софтуер за Kenwood / Baofeng / WOUXUN / PUXING / Linton UV5 R Уоки Токи Безплатна доставка

BGN 33.09
Готов за наличност SC / UPC-SC / UPC 10Pcs / Lot 3M Simplex 9/125 Single Mode SM Fiber Optic Cable Patch Cord Fiber Jumper Ново Намалена цена
Готов за наличност SC / UPC-SC / UPC 10Pcs / Lot 3M Simplex 9/125 Single Mode SM Fiber Optic Cable Patch Cord Fiber Jumper

Добре дошли Изненада> Щракнете върху „Follow Me ”, За да спечелите още 1% отстъпка : D Enjoyo_ONOTICE : 1 Купувачът е о

BGN 15.00 28.80
30m (98ft) на Cisco SFP-10G-Aoc30m съвместим 10G SFP+ активен оптичен кабел Ново
30m (98ft) на Cisco SFP-10G-Aoc30m съвместим 10G SFP+ активен оптичен кабел

Cisco SFP10 GAOC30 M съвместим 10 G SFP+ свидетелството за авиационен оператор (30 метра, SFP+ до SFP+) подробности за прод

BGN 156.80
2 в 1 измерителе мощност от оптични влакна с 10-километровым лазерен източник визуален локатор на неизправности 9A-10 mw Ново Намалена цена
PMNN4017ARC DC7. 5V 1200mAh Ni-Mh батерия за Motorola GP88S / GP308/CT150/CT250/CT450 / PRO3150 / CP250/CP450 / CP450LS Ново
PMNN4017ARC DC7. 5V 1200mAh Ni-Mh батерия за Motorola GP88S / GP308/CT150/CT250/CT450 / PRO3150 / CP250/CP450 / CP450LS

Подмяна на продукт(и) или възстановяване(и) ще бъде направена в рамките на 7 дни от деня, когато клиенти с

BGN 31.49